RK Rvacka bolja od Izviđača

Jučer su naši seniori u trećem kolu na domaćem terenu ostvarili pobjedu protiv ekipe iz Ljubuškog. Prvo poluvrijeme otvorili smo loše, ali uspjeli smo uz nekoliko ključnih obrana Balova, otići na predah sa 4 gola prednosti (16:12). Drugo poluvrijeme opet loše otvaramo ekipa iz Ljubuškog sa svojim brzim centrom stvarala je velike probleme, ali i golman Kalinić je pokazo svoju kvaliltetu i naša ekipa uspjela je zadržati vodstvo do samog kraja.
Najučinkovitiji u našoj ekipi bio je Ajdin Velić sa 7, te Jakov Vrdoljak i Stipe Ercegovac sa po 6 postignutih pogodaka. Također i golmani Mladen Balov i Marko Kalinić bili su na vrhunskoj razini.
Zahvaljujemo se gostima na fer i korektnoj igri.
Hvala našim navijačima na pruženoj podršci!