NK KAMEŠNICA: Kakav dan na Bilom Polju – selo bolje od nekadašnjeg šampiona

Kakav dan na Bilom Polju! Početnici i pioniri su igrali protiv Širokog Brijega i ostvarili sljedeće rezultate:

🤝

Početnici: NK Kamešnica 1:1 NK Široki Brijeg (Jakov Vidović ⚽).
Pioniri: NK Kamešnica 1:0 NK Široki Brijeg (Mihael Šakić ⚽).

Početnici su poveli 1:0 protiv vršnjaka iz Širokog Brijega, no gosti su u drugom poluvremenu uspjeli doći do izjednačenja. Odlična, borbena utakmica i jako vrijedan bod!

Što tek reći o izvrsnim pionirima?! Nestvarno zvuči podatak da su u devet ovosezonskih utakmica ostvarili devet pobjeda i da još uvijek nemaju nijedan primljeni gol! Danas su porazili ekipu koja igra i u Premier ligi BiH za pionire, a jedini strijelac je bio kapetan Mihael Šakić, koji je ostao miran u zadnjoj minuti i sigurno realizirao jedanaesterac.

Ovo je bio prvi poraz za pionire Širokog Brijega u ovoj sezoni te tako naši Kamišari ostaju jedina neporažena momčad u ligi. Također, prvi put u povijesti je Kamešnica upisala pobjedu protiv Širokobriježana.