Livanjski rukometaši i dalje uvjerljivi. Je li rano govoriti o Premijer ligi?

RK Rvacka : RK Briješće 42:27
Još jedna pobjeda je tu! Danas smo bili bolji od ekipe RK Briješće Sarajevo. Naša ekipa pokazala je svoju kvalitetu od prve minute. Na predah smo otišli sa deset golova prednosti (19:9). U nastavku nastavljamo gdje smo stali, čvrsta obrana nije dozvolila gostima da smanje gol razliku, te zadnjih 15 minuta i naši mlađi članovi dobili su priliku da zaigraju.
Najučinkovitiji u našoj ekipi bili su Stipe Ercegovac i Tomislav Ereš sa 7, te Jakov Vrdoljak, Ajdin Velić i Marko Čamber sa po 6 postignutih pogodaka. Golman Marko Kalinić uz vrhunske obrane imao je i 3 pogotka.
Zahvaljujemo se gostima na fer i korektnoj igri.
Hvala našim navijačima na pruženoj podršci!