Pobjeda NK Troglava 1918 na gostovanju u Rami, poraz Kamešnice

Nogometaši NK Troglava 1918, prošle nedjelje gostovali u Prozoru gdje su snage odmjerili protiv ekipe HNK Rama. Naši nogometaši su pokazali bolju igru te zasluženo slavili rezultatom 2-1. Strijelci za našu ekipu bili su Čačija i Bartulica.

Naš drugi trećeligaš NK Kamešnica je u 17. kolu Druge lige FBiH – Jug na Bilom Polju ugostila ekipu Brotnja iz Čitluka. Zimska pauza je izgleda bolje odgovarala gostima koji su rezultatom od 0:2 slavili u ovom susretu.

Oba gola pala su u drugom poluvremenu, prvi u 70. (Petar-Krešimir Miličević), a drugi u 79. minuti (Ivan Barać).

Iako to rezultat ne govori Kamešnica je dobrim dijelom utakmice bolje stajala na terenu no nepažnja i pad koncentracije u 70. minuti su bili dovoljni za gubitak sva tri boda na Bilom Polju.