Obavijest kandidatima za čin “policajac” i “mlađi inspektor” koji su prošli test tjelesne sposobnosti

Obavještavaju se svi kandidati koji su uspješno prošli tjelesne sposobnosti kandidata za čin policajac, da će se test Intervju održati u prostorijama MUP-a Kanton 10 (sala za sastanke- 1 kat), ulica S.S. Kranjčevića 8, Livno, prema sljedećem rasporedu:

U četvrtak, 18.10.2018. godine sa početkom u 09.00 sati, za niže navedene kandidate;

1. Branimir Rezo

2. Tomislav Tomas

3. Frano Sesar

4. Ivan Jurič

5. Armin Bukvić

6. Jakov Dalić

7. Ivan lauš

8. Stipe Jukić

9. Ela Dizdar

10. Mateo Gelo

11. Mate Barišić

12. Haris Kovačević

13. Ivan Kuliš

14. Peter Živko

15. Ante Ćubela

16. Jurica Badrov

17. Haris Bučo

18. Nedžim Ledenko

19. Salko Tiro

20. Ismir Čorbeg

21. Dejan Bursać

22. Jovica Domuzin

23. Ivan Miloloža

24. Ivan Maglica

25. Duško Radanović

26. Mate Marić

27. Marko Vještica

28. Ante Jezidžić

29. Milan Puzigaća

30. Niko Radovac

31. Sedin Bučo

32. Marko Barišić

33. Tihomir Letica

34. Đorđe Grujić i

35. Petar Čičak.

U petak, 19.10.2018. godine sa početkom u 09,00 sati za niže navedene kandidate;

1. Dario Gudelj

2. Marijan Baković

3. Branimir Duvnjak

4. Nikola Čičak

5. Nediljko Bulut

6. Vinko Kovač

7. Milan Pećanac

8. Lazar lončar

9. Antonio Vidović

10. Josip Knez

11. Josip Marelja

12. Josip Šuker

13. Omar Pivčić

14. Hrvoje Ivić

15. Goran Jaman

16. Ante Salapić

17. Tomislav Sučić

18. Marina Ivković

19. Gabrijel Lujanović

20. Ivan Mihaljević

21. Antonio Jozić

22. Ivana Kaselj

23. Nikolina Kaselj

24. Josip Sučić

25. Tomislav Čačija

26. Monika Mandić

27. Danijel Milišić

28. Augustin Dolić

29. Ivona Pavić

30. Adis Vejzagić

31. Drago Kasalo

32. Josip Čondrić

33. Ante Dadić

34. Ilija Karaula i

35. Abaz Milak.

Test intervju za čin mlađi inspektor održati će se u prostorijama MUP-a Kanton 10 (sala za sastanke- 1 kat), ulica S.S. Kranjčevića 8, Livno, prema sljedećem rasporedu:

U utorak, 23.10.2018. godine sa početkom u 09, 00 sati za niže navedene kandidate;

1. Pamela Kamber

2. Adis Vejzagić

3. Mate Rezo

4. Tomislav Čačija

5. Grgo Parlov

6. Milan Rodić

7. Mario Kelava

8. Andrea Pokrajčić

9. Zvonimir Dilber

10. Vjeran Mioč

11. Marko Drmić

12. Josip Marelja

13. Goran Ivković

14. Ivana Kaselj

15. Slavko Krišto

16. Milan Duvnjak

17. Nikolina Škrabo i

18. Mirela Halapić.

U srijedu, 24.10.2018. godine sa početkom u 09, 00 sati za niže navedene kandidate;

1. Ante Čondrić

2. Emina Ortaš

3. Ivan Dolić

4. Stipe Grebenar

5. Antonia Šarić

6. Josip Dalić

7. Haris Milak

8. Ivan Milanović

9. Anamarija Vrselja

10. Zorica Čoban

11. Ivan Mihaljević

12. Irena Periša

13. Ehlimana Pilav

14. Stipe Mihaljević

15. Marko Ančić

16. Božo Madunić

17. Jasna Matić i

18. Blaž Ćurić.